Kontakt

 

 

Prywatny Gabinet Okulistyczny
dr Irmina Duchnik

ul. Prądnicka 48/63, 1 piętro
31-202 Kraków

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zapraszam do gabinetu po wcześniejszej

rejestracji telefonicznej pod nr tel  795-578-092

lub rejestracji internetowej, klinając w link poniżej 

      https://app.medfile.pl/register/index/?uuid=c0934623-cb53-4549-94c9-b9741a351e04 

 

Gabinet znajduje sie w budynku Rezydencja Walenty naprzeciwko Miejskiego Szpitala Specjalistycznego im. G. Narutowicza. Przy ulicy Prądnickiej znajdują się miejsca postojowe w strefie bezpłatnego parkowania, mogą również Państwo skorzystać z płatnego parkingu graniczącego z Rezydencją Walenty.  

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w kraju i z uwagi na bezpieczeństwo pacjentów i personelu w trakcie wizyt okulistycznych, jestem zobligowana do wprowadzenia poniższych środków ostrożności:

- w gabinecie i poczekalni może przebywać tylko jeden pacjent bez osób towarzyszących, wyjątek stanowią dzieci, które będą badane w obecności jednego z rodziców

- każdy pacjent po przyjściu do gabinetu będzie poproszony o dezynfekcję rąk, po zakończonej wizycie również wskazana jest dezynfekcja dłoni

Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, ponieważ po każdym pacjencie będzie przeprowadzana dokładna dezynfekcja powierzchni i sprzętu okulistycznego.

Życzę Państwu dużo zdrowia,
dr n.med. Irmina Duchnik

 

 

Administratorem bazy danych jest Prywatny Gabinet Okulistyczny dr Irmina Duchnik, ul. Prądnicka 48/63, 31-202 Kraków. Wysłanie wiadomości na podany powyżej adres e-mail lub wypełnienie formularza kontaktowego jest równoznaczne z zaakceptowaniem zasad przetwarzania danych osobowych, które zostały dokładnie opisane w Polityce Prywatności.